Розпочали роботу пришкільні фізкультурно-оздоровчі табори
З початком літніх канікул у закладах загальної середньої освіти громади розпочали роботу фізкультурно-оздоровчі табори з короткотривалим перебуванням дітей. Уже другий рік поспіль їхня діяльність спрямована на зміцнення здоров’я школярів, активне дозвілля та популяризацію здорового способу життя.
Упродовж десяти днів учасники таборів матимуть можливість цікаво й змістовно проводити свій вільний час: брати участь у спортивних заходах, рухливих іграх, естафетах, проводити більше часу на свіжому повітрі та спілкуватися з однолітками, займатися творчістю тощо.
Перший день роботи таборів уже подарував дітям чимало позитивних емоцій, нових вражень та гарного настрою.
Пропонуємо вашій увазі яскраві світлини з початку роботи фізкультурно-оздоровчих таборів.
