Підсумкова нарада із працівниками культури

Дата: 21.12.2023 14:20

Сьогодні, 21 грудня 2023 року, під керівництвом директора Центру культури, дозвілля та спорту Юлії Михайлової, у рамках традиційного щорічного звітування, відбулася нарада із керівниками будинків культури та клубних установ громади, на якій були підведені підсумки роботи установ за поточний рік і напрацьовано план на наступний.

Окрім того, ішлося про підготовку до відзначення різдвяно-новорічних свят – організацію тематичних заходів у центральній садибі громади та у решті населених пунктів, а також до благодійної акції «Вареники на передову».

Юлія Юріївна подякувала працівникам за плідну роботу упродовж року та закликала до згуртованості  при підготовці до заходів, приурочених різдвяно-новорічним святам, а також благодійних заходів на підтримку ЗСУ. Адже наша сила в єдності.